Visko Love Bel Destek Yastığı (Visko Love Back Support Pillow)

Visko Love Bel Destek Yastığı Neden Kullanılmalıdır?

İnsan vücudunda ağrı oluşabilecek ve fıtık gibi problemlerin meydana gelebileceği bazı kısımlar bulunmaktadır. Bu kısımlar genel olarak bel ve boyun bölümlerinde yer almaktadır. Ancak genel düşüncede ilk akla gelen bel fıtığıdır. Bel fıtığı kalça ve de sırt arasında yer alan anatomik yapıdaki bozulmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu bozulmalar ise yüksek oranda ağrılara sebep olmaktadır. Özellikle uzun süreli oturma düzenine sahip kişilerde bu ağrıların derecesi çok daha yüksek olabilmektedir.

Elbette söz konusu rahatsızlığın tedavisinde birçok yöntem kullanılmaktadır. İğneler, ilaçlar, kremler gibi çözümlerin yanında bel yastığı kullanımı bahsedilen ağrıların önüne geçmek için alınan önlemler arasındadır. Bu noktada kullanılan bel yastığı kalite ve özellikleri bakımından önem arz etmektedir. Uzun süreli oturma şekline sahip çalışan kesimde bu yastıklar oldukça önemli bir yarar sağlamaktadır.

Bu noktada Visko malzeme ile üretilmiş olan bel destekli yastıklar büyük oranda rahatlama sağlamaktadır. Birçok kişi tarafında tercih edilen visko bel yastıkları bel ve sırt ağrılarını hafifletmede bazen fıtık riskini bile azaltabilmektedir. Ayrıca sahip oldukları filtreli özellikleri sayesinde terleme ve koku yapma durumunu da ortadan kaldırmaktadır. Portatif olması sayesinde ise ofiste, evde ya da arabada yanınıza alarak rahatça kullanabilme imkânınız bulunmaktadır.

Visko Love Bel Destekli Yastıkların Özellikleri (Visko Love Back Support )

–  ViskoLove Back Support belinize tam destek sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

–  Anatomik dizaynı sayesinde sırtınızı destekleyerek omuriliğinizi düzgün konumda tutmaya yardımcı olur.

–  Bel fıtığı, bel incinmeleri ve bel sakatlıkları için mükemmel bir yastıktır.

–  Arkasında bulunan lastik sayesinde oturduğunuz koltuğa sabitleyebilme imkanı sağlar.

–  Araba, ofis ve ev koltuğunda rahatça kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Özel Kalıplarda Cold Cure Sistemi İle Üretilmektedir.

Visko Love Bel Destek Yastıkları özel olarak dizayn edilmiş kalıplarda açık hücre Visko Elastik malzemesinden üretilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi sebebiyle kullanılan malzemenin yoğunluğu kalıp içinde muhafaza edilerek ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

Özel dizaynı ve basınç azaltıcı özelliği ile belinizi destekleyerek olası ağrı sebeplerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Visko Elastik “Akıllı Sünger” vücut ısısı ve ağırlığı ile vücudunuzun şeklini aldığı için vücut üstünde basınç minimum seviyeye iner.

Nerelerden ve Ne kadara Alınabilir?

Visko Love Bel Destek yastıklarını tüm medikal ürün satışı yapan mağazalardan bazı eczanelerden temin edebilirisiniz. Bununla birlikte elbette zamanın getirisi olan internet alışverişinde, N11, amazon, trendyol gibi firmalardan sipariş vererek adresinize teslim alabilirsiniz. Farklı görünüşlere sahip olsa da ortalama olarak 44tl ile 133tl arasında bir fiyata satın alabilirsiniz. Açıkçası ürünün rahatlığı açısından kalite ve malzeme kullanımına dikkat ederek almanız oldukça önemli. Aksi taktirde benzer şekilde dizayn edilmiş ortopedik olmayan yastık koleksiyonuna sahip olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*